O nas

Dr n.med. Szczepan Brezdeń

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, uczestnik licznych szkoleń, zjazdów naukowych i konferencji, na które do tej pory uczęszcza w celu zwiększania swoich kompetencji zawodowych.
Już podczas studiów medycznych, rozwijał swoje zainteresowania na kierunku Kosmetologii. Swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej pogłębiał podczas nauki w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, która ukończył  z wyróżnieniem uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.  

Od 2016 r. rozpoczął specjalizację z zakresu dermatologi i wenerologi. O jego zaangażowaniu w swoją profesję może świadczyć chociażby członkostwo w Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti Aging czy Europejskim Stowarzyszeniu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej (ESCAD).
W pracy zawodowej duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów, w związku z czym korzysta wyłącznie z preparatów najwyższej jakości. W kontaktach z pacjentem ceni sobie bezpośredniość i otwartość, dba również o odpowiedni komfort psychiczny pacjenta.
Zdobyta wiedza i doświadczenie daje mu solidne podstawy do zachowania w pełni profesjonalnego.

Lek. Małgorzata Błaszkiewicz-Brezdeń

Jest dermatologiem-wenerologiem z wieloletnim doświadczeniem, jak również lekarzem medycyny estetycznej.

Od wielu lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Uczestniczy w wielu konferencjach, sympozjach  w kraju i zagranicą. Śledzi najnowsze doniesienia w prasie fachowej, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Medycyną estetyczną, zaczęła zajmować się w 2005 roku, a 2 lata później ukończyła z wynikiem bardzo dobrym pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i uzyskała tytuł lekarza Medycyny Estetycznej. Tytuł ten nadawany jest i honorowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej ( UIME ) w Paryżu.

W codziennej pracy skupia się przede wszystkim na dermatologii klinicznej, zabiegowej oraz estetycznej. Zajmuje się dermatoskopią, wczesnym wykrywaniem czerniaka i raków skóry. Wykonuje również zabiegi z wykorzystaniem lasera, elektrokoagulacji oraz krioterapii .

W zabiegach z zakresu medycyny estetycznej na pierwszym miejscu stawia zdrowy rozsądek i umiar – zawsze kieruje się zasadą , że należy subtelnie korygować urodę, a nie wywoływać efekt sztuczności.

Gruntowna wiedza, która nieustannie jest poszerzana, pozwala jej zapewniać pacjentom pełen komfort, dobór odpowiedniej terapii i wdrożenie skutecznego leczenia. Łatwość nawiązywania kontaktu oraz holistyczne podejście do pacjentów, sprawiają, że pacjenci polecają ją zwłaszcza w najtrudniejszych przypadkach, gdy schorzenie jest przewlekłe lub trudne do wyleczenia.

Jej praca została doceniona przez pacjentów i zajęła I miejsce Lekarza Roku 2014, I miejsce Lekarza Roku 2016 w powiecie sandomierskim . Uzyskała także tytuł Lekarza Roku 2016 w dziedzinie Dermatologii w województwie świętokrzyskim. 

2020 © BreMed Sandomierz, ul. Słowackiego 12A

tel. 500 602 610

e-mail: kontakt@bremed.pl

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW Sandomierz