O nas

Dr n.med. Szczepan Brezdeń

dermatolog - wenerolog 

lekarz medycyny estetycznej 

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, uczestnik licznych szkoleń, zjazdów naukowych i konferencji, na które do tej pory uczęszcza w celu zwiększania swoich kompetencji zawodowych.
 
Już podczas studiów medycznych, rozwijał swoje zainteresowania na kierunku Kosmetologii. Swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej pogłębiał podczas nauki w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, która ukończył z wyróżnieniem uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.
W 2019 r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie obronił rozprawę doktorska i nadano mu stopień doktora nauk medycznych.
Od 2021 r. lekarz specjalista z zakresu dermatologi i wenerologi. O jego zaangażowaniu w swoją profesję może świadczyć chociażby członkostwo w Polskim Towarzystwie Dermatologicznym, Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti Aging czy Europejskim Stowarzyszeniu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej (ESCAD).
Od kilku lat z sukcesem prowadzi klinikę BreMed Medycyna Estetyczna Dermatologia oferując usługi o najwyższym standardzie, bogaty pakiet zabiegów, również tych wykorzystujących najnowsze osiągnięcia technologiczne, a także – co chyba najważniejsze – holistyczne podejście do każdego pacjenta.
W swojej codziennej pracy dr Szczepan Brezdeń największy nacisk kładzie na troskę o komfort i bezpieczeństwo pacjentów. W swoim gabinecie stosuje metody, które cechuje nie tylko efektywność, lecz przede wszystkim wysoki profil bezpieczeństwa.Zainteresowania pana Doktora skupiają się głównie na medycynie ukierunkowanej w stronę poprawy i odmłodzenia wyglądu, oraz na medycznym wykorzystywaniu laserów jak i ich przydatności w leczeniu i regeneracji skóry.
Jego artykuły , wypowiedzi, porady oraz opinie możemy również przeczytać na łamach prasy.

lek. med. Małgorzata Błaszkiewicz - Brezdeń 

dermatolog - wenerolog

lekarz medycyny estetycznej 

Jest dermatologiem-wenerologiem z wieloletnim doświadczeniem, jak również lekarzem medycyny estetycznej.

Od wielu lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Uczestniczy w wielu konferencjach, sympozjach  w kraju i zagranicą. Śledzi najnowsze doniesienia w prasie fachowej, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Medycyną estetyczną, zaczęła zajmować się w 2005 roku, a 2 lata później ukończyła z wynikiem bardzo dobrym pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i uzyskała tytuł lekarza Medycyny Estetycznej. Tytuł ten nadawany jest i honorowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej ( UIME ) w Paryżu.

W codziennej pracy skupia się przede wszystkim na dermatologii klinicznej, zabiegowej oraz estetycznej. Zajmuje się dermatoskopią, wczesnym wykrywaniem czerniaka i raków skóry. Wykonuje również zabiegi z wykorzystaniem lasera, elektrokoagulacji oraz krioterapii .

W zabiegach z zakresu medycyny estetycznej na pierwszym miejscu stawia zdrowy rozsądek i umiar – zawsze kieruje się zasadą , że należy subtelnie korygować urodę, a nie wywoływać efekt sztuczności.

Gruntowna wiedza, która nieustannie jest poszerzana, pozwala jej zapewniać pacjentom pełen komfort, dobór odpowiedniej terapii i wdrożenie skutecznego leczenia. Łatwość nawiązywania kontaktu oraz holistyczne podejście do pacjentów, sprawiają, że pacjenci polecają ją zwłaszcza w najtrudniejszych przypadkach, gdy schorzenie jest przewlekłe lub trudne do wyleczenia.

Jej praca została doceniona przez pacjentów i zajęła I miejsce Lekarza Roku 2014, I miejsce Lekarza Roku 2016 w powiecie sandomierskim . Uzyskała także tytuł Lekarza Roku 2016 w dziedzinie Dermatologii w województwie świętokrzyskim. 

2023 © BreMed Sandomierz, ul. Słowackiego 12A

tel. 500 602 610

e-mail: kontakt@bremed.pl

Realizacja: Zdzislowicz.pl - Strony WWW Sandomierz